- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky TOS WHN 13.8 B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8676 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1800 mm |
| Šírka pracovného stola | 1800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 12000 kg |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Hmotnosť stroja | 36 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MEFI CNC 846 | |








































