- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky UNION
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky UNION TC110 CNC
Horizontálna vyvrtávačka UNION TC110 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Slovensko |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 159328005 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 110 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 7000 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 5 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 4000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1600 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| CNC riadenie | |













































