- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky WMW UNION
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky WMW UNION BFT 90/3 at TNC 122
Horizontálna vyvrtávačka WMW UNION BFT 90/3 at TNC 122
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 102 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1120 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2500 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 8 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1600 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 50 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 50 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 50 mm/s |
| Celkový príkon | 33 kW |
| Hmotnosť stroja | 9.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 122 | |
| CNC riadenie | |
| Chladený kvapalinou | |












































