- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky WOTAN
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky WOTAN B 120 MNC CUTMAX 2
Horizontálna vyvrtávačka WOTAN B 120 MNC CUTMAX 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 120 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1120 mm |
| Šírka pracovného stola | 1400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 6000 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Celkový príkon | 53 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| Otočný stôl | |















































