- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DAEWOO
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DAEWOO ACE HP 400
Horizontálne obrábacie centrum CNC DAEWOO ACE HP 400
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 400 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 400 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 565 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Pripojenie USB | |












































