- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DAEWOO
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DAEWOO DHP 5000
Horizontálne obrábacie centrum CNC DAEWOO DHP 5000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 500.4 mm |
| Výkon pohonu vretena | 14.9 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 14000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 848.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 701 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 749.3 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 18i-MB | |
| Chladený kvapalinou | |











































