- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DECKEL
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DECKEL DC 45 LS-7
Horizontálne obrábacie centrum CNC DECKEL DC 45 LS-7
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet nástrojov v zásobníku | 160 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 16 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 5000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 710 mm |
| Celkový príkon | 50 kW |
| Výška stroja | 2645 mm |
| Dĺžka stroja | 9600 mm |
| Šírka stroja | 7300 mm |
| Hmotnosť stroja | 11.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| BOSCH CC320 | |
| Technická dokumentácia | |




























































