- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá EX-CELL-O
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá EX-CELL-O xhc 240
Horizontálne obrábacie centrum CNC EX-CELL-O XHC 240
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 40 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 16000 1/min |
| Výška stroja | 3200 mm |
| Dĺžka stroja | 5800 mm |
| Šírka stroja | 4600 mm |
| Hmotnosť stroja | 15 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































