- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá EXCEL
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá EXCEL HMC 400 T 56
Horizontálne obrábacie centrum CNC EXCEL HMC 400 T 56
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 400.1 mm |
| Šírka pracovného stola | 400.1 mm |
| Výkon pohonu vretena | 14.9 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 56 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 609.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 449.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Hmotnosť stroja | 9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 21 M | |

















































