- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá GIDDINGS LEWIS
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá GIDDINGS LEWIS ORION 2200
Horizontálne obrábacie centrum CNC GIDDINGS LEWIS ORION 2200
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá GIDDINGS LEWIS › |
| Výrobca | GIDDINGS LEWIS › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Mexiko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 900 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 750 mm |
| Celkový príkon | 22.6 kW |
| Výška stroja | 2600 mm |
| Dĺžka stroja | 3050 mm |
| Šírka stroja | 2550 mm |
| Hmotnosť stroja | 18 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| GL 8000 GL 8000 | |












































