- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HAAS
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HAAS HS 1 RP
Horizontálne obrábacie centrum CNC HAAS HS 1 RP
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 431.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 431.8 mm |
| Výkon pohonu vretena | 22.4 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 7500 1/min |
| Maximálna vzdialenosť od stola k osi vretena | 609.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 609.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 300.6 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 300.6 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 300.6 mm/s |
| Výška stroja | 2768.6 mm |
| Dĺžka stroja | 3149.6 mm |
| Šírka stroja | 2286 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |













































