- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HECKERT
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HECKERT CWK 630 H
Horizontálne obrábacie centrum CNC HECKERT CWK 630 H
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 010120 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 630 mm |
| Šírka pracovného stola | 630 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1000 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 750 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 836 mm |
| Celkový príkon | 96 kW |
| Hmotnosť stroja | 14.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 84 | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Plynulé nastavenie otáčok vretena | |
| CE prehlásenie | |












































