- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HEDELIUS
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HEDELIUS BC 60
Horizontálne obrábacie centrum CNC HEDELIUS BC 60
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3250 mm |
| Šírka pracovného stola | 650 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 5000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 700 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































