- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HUELLER HILLE
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá HUELLER HILLE NBH 95
Horizontálne obrábacie centrum CNC HUELLER HILLE NBH 95
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 89-L000-51447 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 400 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 600 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 50 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 630 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 833.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 833.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 833.3 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |














































