- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá KITAMURA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá KITAMURA HX 400i
Horizontálne obrábacie centrum CNC KITAMURA HX 400i
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8197 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 400 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 350 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 15000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 490 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc 16i | |
















































