- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAHO
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAHO MC 500
Horizontálne obrábacie centrum CNC MAHO MC 500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6748 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 300 kg |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 60 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3150 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 5 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 5 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 8 mm/s |
| Dĺžka stroja | 2650 mm |
| Šírka stroja | 1550 mm |
| Hmotnosť stroja | 3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































