- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK FH 480 (6 PC)
Horizontálne obrábacie centrum CNC MAZAK FH 480 (6 PC)
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 2585 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 400 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 400 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
| Výška stroja | 2710 mm |
| Dĺžka stroja | 6250 mm |
| Šírka stroja | 3090 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mazatrol M-Plus | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)







































