- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK FH 580/40
Horizontálne obrábacie centrum CNC MAZAK FH 580/40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 35 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 710 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 660 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL M PLUS | |













































