- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK H-400 N
Horizontálne obrábacie centrum CNC MAZAK H-400 N
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 393.7 mm |
| Šírka pracovného stola | 393.7 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 571.5 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 528.3 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 528.3 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATROL M-32 | |
| Technická dokumentácia | |












































