- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK H 500/50 6pc
Horizontálne obrábacie centrum CNC MAZAK H 500/50 6pc
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | 15077 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1000 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 80 ks |
| Výška stroja | 2650 mm |
| Dĺžka stroja | 8365 mm |
| Šírka stroja | 4730 mm |
| Hmotnosť stroja | 18.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mazatrol M 32 | |
| Paliet | |











































