- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MAZAK HTC 400
Horizontálne obrábacie centrum CNC MAZAK HTC 400
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | 2479 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 400 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 300 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
| Výška stroja | 2290 mm |
| Dĺžka stroja | 2260 mm |
| Šírka stroja | 3355 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mazatrol M-Plus | |













































