- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI MH-80
Horizontálne obrábacie centrum CNC MORI SEIKI MH-80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Inventárne číslo | 3099 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3600 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 16000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




















































