- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI NH-5000-DCG
Horizontálne obrábacie centrum CNC MORI SEIKI NH-5000-DCG
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 500.4 mm |
| Výkon pohonu vretena | 18.7 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 14000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 729 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 729 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 850.9 mm |
| Hmotnosť stroja | 13.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MORI SEIKI MAPPS III | |
| Otočný pracovný stôl | |













































