- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI NH 8000 DCG-ll
Horizontálne obrábacie centrum CNC MORI SEIKI NH 8000 DCG-ll
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| Adresa | Campagneweg 10 |
| Mesto | Zevenbergen |
| Smerovacie číslo | 4761 RM |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 168 32 53 54 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá MORI SEIKI › |
| Výrobca | MORI SEIKI › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 2818 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2200 kg |
| Počet nástrojov v zásobníku | 100 ks |
| Výška stroja | 3680 mm |
| Dĺžka stroja | 8470 mm |
| Šírka stroja | 4072 mm |
| Hmotnosť stroja | 31 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |


















































