- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá MORI SEIKI SH-40
Horizontálne obrábacie centrum CNC MORI SEIKI SH-40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 398.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 398.8 mm |
| Výkon pohonu vretena | 14.9 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560.1 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 16-M | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |













































