- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá NIIGATA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá NIIGATA SPN-50
Horizontálne obrábacie centrum CNC NIIGATA SPN-50
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 500.4 mm |
| Výkon pohonu vretena | 22.4 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 128 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 749.3 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 749.3 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 749.3 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 666.8 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 666.8 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 666.8 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 16 M | |
| Paliet | |
| Otočný pracovný stôl | |
















































