- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá OKUMA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá OKUMA MA 40 HA
Horizontálne obrábacie centrum CNC OKUMA MA 40 HA
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet nástrojov v zásobníku | 154 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 560 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































