- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá OKUMA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá OKUMA MA-600HII
Horizontálne obrábacie centrum CNC OKUMA MA-600HII
| Čistá cena | 114823 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá OKUMA › |
| Výrobca | OKUMA › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1200 kg |
| Výkon pohonu vretena | 30 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 6000 1/min |
| Minimálna vzdialenosť od stola k osi vretena | 50 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola k osi vretena | 950 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 900 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 1000 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 1000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 1000 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 24.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC OSP-P300MA | |
| Paliet | |
| Otočný pracovný stôl | |























































