- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá STARRAG-HECKERT
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá STARRAG-HECKERT HEC 1250 ATHLETIC
Horizontálne obrábacie centrum CNC STARRAG-HECKERT HEC 1250 ATHLETIC
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá STARRAG-HECKERT › |
| Výrobca | STARRAG-HECKERT › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10121 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1249.7 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000.8 mm |
| Výkon pohonu vretena | 47.7 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 240 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 7500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2199.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1600.2 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1849.1 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 666.8 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 666.8 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 666.8 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 31i | |
| Paliet | |
| Chladený kvapalinou | |













































