- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá STARRAG-HECKERT
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá STARRAG-HECKERT HEC 400 Focus
Horizontálne obrábacie centrum CNC STARRAG-HECKERT HEC 400 Focus
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá STARRAG-HECKERT › |
| Výrobca | STARRAG-HECKERT › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 1022-2317 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 32.4 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 80 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 650 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 650 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 680 mm |
| Hmotnosť stroja | 12.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840 D sl | |
| Paliet | |
| Chladený kvapalinou | |


















































