- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá SW.
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá SW. BA400-2
Horizontálne obrábacie centrum CNC SW. BA400-2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7008 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna vzdialenosť od stola k osi vretena | 17500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840D | |
















































