- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA FA 400
Horizontálne obrábacie centrum CNC TOYODA FA 400
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 398.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 398.8 mm |
| Výkon pohonu vretena | 18.7 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 14000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 599.4 mm |
| Hmotnosť stroja | 8.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 16-M | |
| Chladený kvapalinou | |












































