- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA FA 800 S
Horizontálne obrábacie centrum CNC TOYODA FA 800 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 30 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1350 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1150 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1150 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |









































