- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA FA 800 S
Horizontálne obrábacie centrum CNC TOYODA FA 800 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 60755 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800.1 mm |
| Šírka pracovného stola | 800.1 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2494.8 kg |
| Počet nástrojov v zásobníku | 120 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1348.7 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1148.1 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1148.1 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 399.6 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 399.6 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 399.6 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 24.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 31i | |
| Chladený kvapalinou | |











































