- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá TOYODA FH 630 SX
Horizontálne obrábacie centrum CNC TOYODA FH 630 SX
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dostatočný |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 630 mm |
| Šírka pracovného stola | 630 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 800 kg |
| Výkon pohonu vretena | 22 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Celkový príkon | 90 kW |
| Výška stroja | 3200 mm |
| Dĺžka stroja | 7000 mm |
| Šírka stroja | 3400 mm |
| Hmotnosť stroja | 20 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Otočný pracovný stôl | |













































