- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá Weeke
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá Weeke OPTIMAT BP 145
Horizontálne obrábacie centrum CNC Weeke OPTIMAT BP 145
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Záruka 12 mesiacov |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Celkový príkon | 9 kW |
| Výška stroja | 2550 mm |
| Dĺžka stroja | 5700 mm |
| Šírka stroja | 2600 mm |
| Hmotnosť stroja | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































