Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 228307 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 25 t |
| Maximálna hrúbka rezu plochého panelu | 8 mm |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi jazdec) | 110 mm |
| Výška stroja | 1700 mm |
| Dĺžka stroja | 950 mm |
| Šírka stroja | 700 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.35 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































