Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 14023098 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 60 t |
| Maximálna hrúbka rezu plochého panelu | 15 mm |
| Príkon | 4 kW |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Dĺžka stroja | 1150 mm |
| Šírka stroja | 600 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































