- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice Accurl
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice Accurl Q35Y-30
Hydraulické gilotíny v šmyku Accurl Q35Y-30
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 4988 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 30 mm |
| Maximálny uhol rezu | 8 st |
| Celkový príkon | 11 kW |
| Výška stroja | 2380 mm |
| Dĺžka stroja | 2680 mm |
| Šírka stroja | 1060 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































