- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice BAYKAL
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice BAYKAL MGH 3100 X 16
Hydraulické gilotíny v šmyku BAYKAL MGH 3100 X 16
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 3060 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 16 mm |
| Maximálny uhol rezu | 2.7 st |
| Maximálna vzdialenosť sedla | 1000 mm |
| Počet svoriek na plechu | 17 ks |
| Objem olejovej nádrže | 220 l |
| Celkový príkon | 30 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |
| Hydraulické zvierky na plech | |











































