- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice BEYELER
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice BEYELER CP 8200x6
Hydraulické gilotíny v šmyku BEYELER CP 8200x6
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 8200 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 6 mm |
| Výška pracovného stola | 810 mm |
| Objem olejovej nádrže | 360 l |
| Celkový príkon | 22 kW |
| Výška stroja | 2500 mm |
| Dĺžka stroja | 8500 mm |
| Šírka stroja | 2600 mm |
| Hmotnosť stroja | 42 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |
| Nožné ovládanie | |
| Hydraulické zvierky na plech | |
| Nastavenie reznej medzery | |
| Digitálny odpočet polohy zadného dorazu | |
| Stôl pre jednoduché uchytenie plechu | |
| Ďalšia sada nožov | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |











































