- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice COLLY
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice COLLY 1632A
Hydraulické gilotíny v šmyku COLLY 1632A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 3200 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 16 mm |
| Výška stroja | 2000 mm |
| Dĺžka stroja | 4000 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CYBELEC CNC 1000 | |
| Manuálne ovládanie | |
| Nožné ovládanie | |
| Technická dokumentácia | |












































