- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice HAMMERLE
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice HAMMERLE AS 5050
Hydraulické gilotíny v šmyku HAMMERLE AS 5050
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 5050 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 14 mm |
| Vyloženie | 660 mm |
| Maximálny uhol rezu | 1.5 st |
| Výška pracovného stola | 820 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 16 1/min |
| Výška stroja | 2220 mm |
| Hmotnosť stroja | 36 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































