- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice LVD
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice LVD HSL 31/12
Hydraulické gilotíny v šmyku LVD HSL 31/12
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 3100 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 13 mm |
| Maximálny uhol rezu | 3 st |
| Maximálna vzdialenosť sedla | 1000 mm |
| Výška stroja | 2100 mm |
| Dĺžka stroja | 3800 mm |
| Šírka stroja | 2600 mm |
| Hmotnosť stroja | 8.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































