- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice RAS
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice RAS 85.30
Hydraulické gilotíny v šmyku RAS 85.30
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 3150 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 4 mm |
| Maximálny uhol rezu | 1.5 st |
| Výška pracovného stola | 750 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 80 1/min |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
| Hmotnosť stroja | 4.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































