- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- Hydraulické ohraňovacie lisy MUNKER
- ›
- Hydraulické ohraňovacie lisy MUNKER 100T/3050mm
Hydraulický ohraňovací lis MUNKER 100T/3050mm
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1973 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3050 mm |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 2000 mm/s |
| Objem olejovej nádrže | 250 l |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Dĺžka stroja | 4000 mm |
| Šírka stroja | 1000 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |
| Nožné ovládanie | |
| Nastaviteľná sila | |
| Ručné nastavenie ohybu hĺbky | |

















































