- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Jednovretenové automatické sústruhy
- ›
- Jednovretenové automatické sústruhy TOS
- ›
- Jednovretenové automatické sústruhy TOS SN 71 B
Jedno vreteno automatické sústruhy TOS SN 71 B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2000 mm |
| Vŕtanie vretena | 71 mm |
| Výkon vretena | 7.5 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1000 1/min |
| Hmotnosť stroja | 3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































