- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Prípravok brúsky
- ›
- Prípravok brúsky MITSUI SEIKI
- ›
- Prípravok brúsky MITSUI SEIKI 4GA
Jig brúska MITSUI SEIKI 4GA
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 650 mm |
| Šírka pracovného stola | 420 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 250 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Naklápacie magnetické skľučovadlo | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |










































