Kalenie pec ELEKTROTERM PKW16000-650M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna teplota | 650 C |
| Výška komory | 2000 mm |
| Šírka komory | 2000 mm |
| Hĺbka komory | 4000 mm |
| Maximálnu hmotnosť náplne | 3500 kg |
| Pripojenie prúdu | 275 A |
| Celkový príkon | 190 kW |
| Výška pece | 2780 mm |
| Šírka pece | 2460 mm |
| Dĺžka pec | 4440 mm |
| Pec hmotnosť | 8.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































