- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy (with 3 turning plates changer) DORRIES
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy (with 3 turning plates changer) DORRIES VCE 180
Karusel (with 3 turning plates changer) DORRIES VCE 180
| Kategórie | Sústruhy (with 3 turning plates changer) DORRIES › |
| Výrobca | (with 3 turning plates changer) DORRIES › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2040 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 2200 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 12 t |
| Dĺžka sústruhu | 9700 mm |
| Šírka sústruhu | 10000 mm |
| Výška sústruhu | 6800 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 43 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

-dorries-vce-180-m.jpg)
-dorries-vce-180-1-s.jpg)
-dorries-vce-180-2-s.jpg)
-dorries-vce-180-3-s.jpg)
-dorries-vce-180-4-s.jpg)
-dorries-vce-180-5-s.jpg)
-dorries-vce-180-6-s.jpg)







































